Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Välkommen att kontakta oss!

Har du har övergripande frågor om koncernen Business Region Skåne, dess ekonomi, kommunikation, varumärke eller fakturor, hör av dig till våra medarbetare så hjälper de dig. Om du vill kontakta våra dotterbolag, se sidan Kontakta oss.

Visa medarbetare utifrån avdelning

Administration

Profilbild på Robin Bergensten

Robin Bergensten

Administratör

E-post: robin.bergensten@skane.se

Tel: 040-675 34 46

Mobil: 0768-89 06 99

Läs mer

Administration

Katrin Edström

HR strateg

E-post: katrin.edstrom@skane.se

Tel: 040-675 35 63

Mobil: 0725-93 92 85

Läs mer

Administration

Anne-Maj Hansson

Chefssekreterare

E-post: anne-maj.hansson@skane.se

Tel: 040-675 34 16

Mobil: 0724-68 59 65

Läs mer

Ekonomi

Profilbild på Jessika Hoppe

Jessika Hoppe

Ekonomiadministratör

E-post: jessika.hoppe@skane.se

Tel: 040-675 35 69

Mobil: 0725-89 59 69

Läs mer

Ekonomi

Profilbild på Gordan Komadina

Gordan Komadina

Controller

E-post: gordan.komadina@skane.se

Tel: 040-675 34 93

Mobil: 0768-89 02 60

Läs mer

Kommunikation

Fredrik Lindgren

Digitala kanaler

E-post: fredrik.lindgren@skane.se

Tel: 040-675 34 35

Mobil: 070-329 44 27

Läs mer

Ledning

Profilbild på Susanne Magnusson

Susanne Magnusson

VD

E-post: susanne.e.magnusson@skane.se

Tel: 040-675 34 06

Mobil: 0768-87 04 21

Läs mer

Administration

Profilbild på Eva Månsson

Eva Månsson

Administratör

E-post: eva.mansson@skane.se

Tel: 040-675 35 06

Mobil: 0768-89 03 89

Läs mer

Administration

Profilbild på Sven-Arne Olsson

Sven-Arne Olsson

Data manager

E-post: sven-arne.olsson@skane.se

Tel: 040-675 35 55

Mobil: 0725-89 25 49

Läs mer

Ekonomi

Profilbild på Eva Paulin

Eva Paulin

Projektekonom

E-post: eva.paulin@skane.se

Tel: 040-675 34 22

Mobil: 0768-87 04 56

Läs mer

Kommunikation

Profilbild Måns Renntun

Måns Renntun

Kommunikationsansvarig

E-post: mans.renntun@skane.se

Tel: 040-675 34 80

Mobil: 0768-87 13 70

Läs mer